Rashlanutlaw_MainPic רשלנות רפואית לואו
Rashlanutlaw_MainPic רשלנות רפואית לואו
פנייה לייעוץ אישי  עורך דין רשלנות רפואית – כך תבחרו אותו נכון

  תביעות רשלנות רפואית, מוגשות בגין נזקים פיזיים ונפשיים, אשר נגרמו עקב טיפול רפואי רשלני. בתביעות אלו, מטפלים עורכי דין אשר תחום התמחותם המרכזי הוא רשלנות רפואית.

  עורך דין רשלנות רפואית – כך תבחרו אותו נכון

  האם יש חשיבות לזהות עורך הדין המייצג אותנו ואם כן, כיצד בוחרים נכון עורך דין רשלנות רפואית?

  תוכן עניינים

  ראשית, יש להדגיש כי בחירה נכונה של עורך הדין, יכולה להכריע את גורל התביעה ולכן, זהות עורך הדין היא חשובה מאוד.

  כיצד בוחרים נכון רשלנות רפואית עורך דין

  ראשית, מכינים רשימה של מספר עורכי דין מתאימים. כולם, חייבים להיות מומחים לרשלנות רפואית. רצוי להיפגש עם שני עורכי דין לפחות.

  לאחר מכן, קובעים פגישת ייעוץ אישית עם כל עורך דין רשלנות רפואית ומתרשמים ממקצועיותו, מניסיונו בתיקים קודמים ומחוות דעתו המקצועית.

  קיבלתם את כל המידע? קחו פסק זמן והחליטו בשקט, ללא לחץ. במסגרת רשלנות רפואית עורך דין מומחה זה מפתח חשוב להצלחה.

   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   תביעת רשלנות רפואית – היפגשו עם שני עורכי דין לפחות

   בחירת רשלנות רפואית עורך דין לטיפול בתביעתכם, צריכה להיות מסודרת ושקולה. אין המדובר בבעל מקצוע רגיל, אלא במי שצריך לטפל עבורכם בפיצוי הכספי לו אתם זכאים, בגין פגיעתכם.

   אל תקלו ראש בבחירה נכונה של עורך דין רשלנות רפואית. עורך דין חסר ניסיון אשר אינו מומחה לרשלנות רפואית, עלול לגרום לדחיית תביעת רשלנות רפואית, מוצדקת ככל שתהיה.

   הצעד הראשון שעליכם לעשות, הוא להכין רשימת עורכי דין פוטנציאלים, בה יהיו לפחות שני שמות, רצוי שלושה.

   פנו לעורכי דין מומחים בלבד, בעלי שם בתיקי רשלנות רפואית. אפשר ורצוי לאתר המלצה על עורך דין מחברים, משפחה, קולגות בעבודה וכיו"ב.

   מכירים עורכי דין העוסקים בתחומים אחרים? פנו אליהם ובדקו האם הם מכירים עורך דין רשלנות רפואית מקצועי.

   צרו קשר עם עורכי הדין וקבעו פגישת ייעוץ ראשונה. זכרו – מרבית עורכי הדין בתחום זה, אינם גובים שכר טרחה, עבור פגישת ייעוץ ראשונה ולכן, תוכלו להיפגש עם מספר עורכי דין, ללא הוצאה כספית מצדכם.

   פגישת ייעוץ ראשונה – לשאול את כל השאלות

   קבעתם פגישת ייעוץ אישית עם עורך דין רשלנות רפואית. זהו הזמן והמקום לשאול את כל השאלות שלכם, בכל הקשר.

   בררו על הליך התביעה, אורכו ואופיו. שאלו לגבי ההוצאות הכספיות שתידרשו להוציא וכיו"ב.

   תשובות לשאלות אלו ואחרות, נועדו לתת לכם אינפורמציה חיונית, בכדי לקבל החלטה, אם ברצונכם להגיש תביעת רשלנות רפואית, או אם לאו.

   כמו כן, נכונות מלאה מצד עורך הדין להשיב על שאלותיכם, תעיד על מקצועיות והבנה. אם נתקלתם בעורך דין חסר סבלנות שאינו משתף פעולה, תדעו כי הוא אינו עורך הדין המתאים.

   לקבל החלטה ברוגע ולא למהר!

   הצורך העז להתחיל בהליך המשפטי ולקבל את הפיצוי הכספי בהקדם הוא מובן מאוד. אולם, זכרו כי הבחירה בעורך הדין, צריכה להיות זהירה ושקולה.

   תביעות רשלנות רפואית, אינן תביעות פשוטות ואם אינן מטופלות על ידי עורך דין רשלנות רפואית מיומנן ומקצועי, הן יידחו על ידי בית המשפט.

   לאחר שנפגשתם עם מספר עורכי דין, קחו פסק זמן וחשבו ברוגע על הדברים, לפני קבלת החלטה. אם יש צורך, אף רשמו לפניכם את התרשמותכם מכל עורך דין רשלנות רפואית ונסו להחליט, מיהו המתאים לכם ביותר, מכל בחינה רלוונטית:

   1. עורך הדין המקצועי ביותר: הפרמטר החשוב ביותר הוא מקצועיותו של עורך הדין. עליו להיות מומחה בתחום רשלנות רפואית, בעל ניסיון עשיר בתביעות דומות ורקורד של הצלחה.

   2. יושרה וסבלנות: תכונותיו האישיות של עורך דין רשלנות רפואית, חשובות לא פחות מאשר כישוריו המקצועיים. בחרו בעורך דין ישר וסבלני, אשר מדבר אתכם בגבוה בעיניים ונותן חוות דעת אמינה ומקצועית.

   3. הצעת שכר טרחה הגונה: שכר הטרחה של עורך דין רשלנות רפואית, ינוע בין 20% ל- 30% מסכום הפיצוי. מסרו את הטיפול בתיק, לעורך דין אשר הציע לכם הצעת שכר טרחה הוגנת ומתחשבת.

   עורך דין רשלנות רפואית – שקלו היטב לפני בחירת עורך הדין לטיפול בתביעתכם. קבעו מספר פגישות ייעוץ והתרשמו מכל אחד מעורכי הדין, מקצועיותם, ניסיונם הקודם ויחסם האישי אליכם.

   רשלנות רפואית בניתוח – זכרו, כי אם עברתם ניתוח או טיפול רפואי אחר ומיד בסמוך לניתוח התחלתם להרגיש מיחושים גופניים, רצוי לפנות בהקדם האפשרי לרשלנות רפואית עורך דין, בכדי לחזק את הקשר הסיבתי בין הרשלנות רפואית בניתוח לבין הנזק שלדעתכם נגרם לכם.

   למידע נוסף קראו על רשלנות רפואית בניתוח.

   *אין בתוכן אתר RashlanutLaw העוסק ברשלנות רפואית משום המלצה משפטית או חוו"ד המחליפה ייעוץ פרטני במשרד עורכי דין. העושה שימוש במידע, עושה זאת באחריותו האישית.

   * יש לכם הצעות לעדכון/תיקון התוכן? אנא כתבו לנו כאן

   לייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות 077-8043659
   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

    מידע חשוב נוסף
    הצעה לשינוי/תיקון תוכן באתר

    מצאתם טעות, שגיאה, אי דיוקים בתוכן?

    חסר לכם מידע נוסף שנכון לדעתכם להוסיף?

     קבלו מראש את תודתנו והערכתנו הכנה!