לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

מידע משפטי על רשלנות רפואית – עכשיו גם בפורומים באינטרנט

מידע משפטי על רשלנות רפואית - עכשיו גם בפורומים באינטרנט

בשנים האחרונות, קיבל המידע המקצועי, עוד מסגרת, בדמות הפורום באינטרנט. כיום, ניתן למצוא פורומים מקצועיים בכל תחום וכמובן גם בתחום המשפטי.

יש לכם שאלה בדיני תעבורה? זקוקים למידע בדיני משפחה? שוקלים להגיש תביעת רשלנות רפואית? לרשותכם, פורום מקצועי לכל תחום משפטי. שם תוכלו לקרוא מאמרים וכתבות, חוות דעת מקצועיות ואישיות וכמובן לשאול את המומחים, שאלות.

פורום רשלנות רפואית הוא אחד מן הפורומים הפעילים ביותר, הן בשל העניין שנושא זה מעורר והן בשל כמות התובעים, בתחום זה בשנים האחרונות.

מהם היתרונות של פורום רשלנות רפואית? האם הוא יכול להחליף את הייעוץ האישי של עורך דין רשלנות רפואית? מהם השלבים השונים של תביעת רשלנות רפואית?

יתרונות הפורום האינטרנטי של רשלנות רפואית

משרדי עורכי דין פועלים כיום גם ברשת האינטרנט. הם מקימים אתרים למשרד, כותבים מאמרים לרשת וחלקם גם מנהלים פורומים משפטיים.

מומחים לרשלנות רפואית, הם מנהלי פורום רשלנות רפואית ותפקידם הוא לענות על שאלות הגולשים בתחום זה.

איזה יתרונות יש לקבלת מידע משפטי בפורום?

1. נגישות: האינטרנט הוא האמצעי הנגיש לנו ביותר. אין צורך לקבוע פגישה ולפנות זמן רב. כל שצריך לעשות הוא לפתוח את מסך המחשב ולגלוש לפורום.

2. יעילות: עורך דין רשלנות רפואית, המנהל את הפורום, יענה לשאלת הגולש, תוך זמן קצר, כך שמדובר באמצעי יעיל מאוד.

3. אין חובה להזדהות: ניתן לשאול שאלות בפורום המשפטי, ללא ציון השם האמיתי, כך שהפורום מעניק לנו גם אנונימיות, אם נבחר בה.

4. ייעוץ ללא עלות: קבלת מענה משפטי מעורכי הדין בפורום, אינה כרוכה בתשלום.

ייעוץ אישי של עורך דין רשלנות רפואית

המסגרת של הפורום משפטי, היא נהדרת ומעניקה לנו אפשרות לקבל מידע משפטי רב ומענה לשאלות, בנוחיות ביתנו. עם זאת, חשוב מאוד להפריד בין המידע שברשת לבין הצורך לקבל ייעוץ משפטי אישי של עורך דין רשלנות רפואית.

מטרתו של הפורום המשפטי, הוא לתת מידע משפטי כללי והסבר על מושגים משפטיים, כגון רשלנות רפואית בניתוח, או תביעת רשלנות רפואית, אך הוא אינו יכול להחליף, בשום צורה, ייעוץ משפטי פרטני.

אם נפגעתם מטיפול רפואי רשלני, אם יש לכם שאלה, קבעו פגישת ייעוץ עם מומחה לרשלנות רפואית וקבלו ייעוץ משפטי אישי וממוקד, המתייחס לנסיבות המקרה שלכם.

באפשרותכם לפנות למספר עורכי דין ולהתרשם ממקצועיותם, לפני שתמסור את הטיפול בעניינכם. חשוב שתדעו – מרבית פגישת ייעוץ ראשונה, לא תעלה לכם

רשלנות רפואית עורך דין – במקרים בהם נרצה להגיש תביעה רשלנות רפואית, רצוי מאוד שניגש לעורך דין המתמחה ברשלנות רפואית. כך בתחומים נוספים, כגון דיני משפחה או משפט פלילי, בהם רצוי לפנות למשרד המתמחה בתחומי משפט אלה.

רשלנות רפואית – שלבי התביעה

ישנם מספר שלבים בתביעת רשלנות רפואית. ראשית, ידאג עורך דין רשלנות רפואית, לאיסוף כל התיעוד הרפואי מן המוסד הרפואי.

היה והנפגע טופל במספר מקומות, יפנה עורך הדין בנפרד, לכל אחד מהם, בבקשה לקבלת המסמכים הרפואיים.

לאחר מכן, יפנה למומחה רפואי בתחום בו בוצעה הרשלנות ויקבל ממנו חוות דעת ראשונית, האם מדובר במקרה של רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית בניתוח – בין אם הרשלנות הרפואית לכאורה, בוצעה במסגרת של ניתוח או במסגרת טיפולית אחרת, יש להצטייד בחוות דעת מומחה לשם הגשת התביעה.

תשובתו של המומחה חיובית, יחל עורך דין רשלנות רפואית, בהכנת כתב התביעה ויגישו לבית המשפט, עם קבלת חוות הדעת של המומחה הרפואי.

יש לכם שאלה בתחום רשלנות רפואית? מעוניינים לקבל מידע? היום ניתן לקבל מידע משפטי גם במסגרת פורום רשלנות רפואית ברשת. שימו לב – ייעוץ משפטי באינטרנט, לא מחליף ייעוץ משפטי אישי.

עו”ד פז: “אדם שנפגע מאירוע נזיקי שפגע בגופו ובנפשו עומד חסר אונים אל מול המערכת הבירוקרטית וחוסר האכפתיות של חברות הביטוח, דווקא בשעותיו הקשות ביותר. אני מרגישה תחושת סיפוק ומימוש עצמי מהיכולת לעזור לאנשים במאבקם, להקשיב למצוקותיהם ולהלחם עבורם, ללא פשרות, מול כל המערכות השונות כדי להשיג עבורם את תוצאות הטובות ביותר”.

עו”ד אביטל פז בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1992 והינה בעלת ניסיון רב בליווי וייצוג משפטי ברשלנות רפואית לאחר היכרות רבת שנים עם שני הצדדים התובעים והנתבעים. ליצירת קשר עם עו”ד אביטל פז 077-9974772.

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: מפתח.אין באמור לעיל ובאתר Rashlanutlaw רשלנות רפואית משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר רשלנות רפואית לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר רשלנות רפואית עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אביטל פז

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: מפתח.
פרטי יצירת קשר:

ז’בוטינסקי 35 רמת גן, 52511.

מגדל התאומים 2, קומה 1

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף