לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

אודות אתר רשלנות רפואית

אודות אתר רשלנות רפואית

אתר רשלנות רפואית זה הוקם כדי לתת מענה משפטי לגולשים המבקשים מידע מקוון אודות נושאים הקשורים לרשלנות רפואית: רשלנות רפואית בלידה, חובת תיעוד של רופאים בהליכים רפואיים, תביעות רשלנות רפואית ועוד.

מנהלת את האתר ומשיבה לגולשים עורכת הדין אביטל פז, ממשרד עורכי הדין טירן-פז ושות’. לעו”ד פז ניסיון וותק של למעלה מ-22 שנים בכל תחומי הרשלנות רפואית. בעבר ייצגה עו”ד אביטל פז גם חברות ביטוח ורופאים, דבר אשר מעניק לה כיום – כמייצגת של נתבעים – לעשות שימוש בניסיון הרב שצברה ולייצג בצורה מיטבית את לקוחותיה.

עו”ד אביטל פז בעלת רשת של קשרים ענפה עם מומחים רפואיים, ויחד עם הניסיון בתחום, תוכל להפנות בצורה יעילה ומהירה פונים המתלבטים אם ניתן להגיש עבורם תביעות רשלנות רפואית – לרופאים בעלי שם לצורך קבלת חוות דעת רפואית מוצקה ויעילה.

עו”ד אביטל פז מנהלת את פורום רשלנות רפואית באתר הפורומים המשפטיים, ומעניקה בהתנדבות תשובות מקצועיות לפונים ושואלים בתחום הרשלנות הרפואית.

האתר אינו תחליף לייעוץ משפטי, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי באופן טבעי מתיישן – ועל כן מובהר כי העושה שימוש בתכני האתר עושה כן על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד – מבלי שתהא לו כל טענה נגד בעלי האתר והפעילים בו.

אודות מייסד האתר, עורך דין אדי סוברי

גולשים נכבדים, החיבור שבין עולם המשפט לאינטרנט הוא שנמצא בראש טבלת עיסוקיי, וגם אהבתי הגדולה. בשנים האחרונות הקמתי למעלה מ-20 אתרים משפטיים מובילים בתחומם; אחד מהם הוא האתר הזה, אתר רשלנות רפואית. המטרה היא ליצור עבורכם הגולשים, אתר אינטרנט איכותי, הנותן מענה אמיתי לשאלות שלכם בתחום המקצועי בו עוסק האתר. אך לא די בכך, ישנה חשיבות רבה ליצירת הזיווג הנכון בין התוכן האיכותי לבין עורך דין מקצועי בעל גישה נכונה לאינטרנט ולגולשים;

ככל שישנה שאלה משפטית נוספת, שאינה קשורה בתחום בו עוסק האתר – הנכם מוזמנים להפנות אותה אליי. ובכל מקרה, אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל נושא ובכל עניין, אשמח למשוב פורה ומועיל כדי לשפר/להוסיף לספרייה המשפטית המונחת לפניכם באתר ו/או בכל עניין הקשור באתר.

אדי סוברי – פייסבוק

אדי סוברי

________
* הייעוץ המשפטי ניתן באתר זה ע”י עורכי דין מנוסים המנהלים פורומים משפטיים מקצועיים בקבוצת האתרים של אתר הפורומים המשפטיים.

עו”ד פז: “אדם שנפגע מאירוע נזיקי שפגע בגופו ובנפשו עומד חסר אונים אל מול המערכת הבירוקרטית וחוסר האכפתיות של חברות הביטוח, דווקא בשעותיו הקשות ביותר. אני מרגישה תחושת סיפוק ומימוש עצמי מהיכולת לעזור לאנשים במאבקם, להקשיב למצוקותיהם ולהלחם עבורם, ללא פשרות, מול כל המערכות השונות כדי להשיג עבורם את תוצאות הטובות ביותר”.

עו”ד אביטל פז בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1992 והינה בעלת ניסיון רב בליווי וייצוג משפטי ברשלנות רפואית לאחר היכרות רבת שנים עם שני הצדדים התובעים והנתבעים. ליצירת קשר עם עו”ד אביטל פז 077-9974772.

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: מפתח.אין באמור לעיל ובאתר Rashlanutlaw רשלנות רפואית משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר רשלנות רפואית לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר רשלנות רפואית עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אביטל פז

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: דגל.
פרטי יצירת קשר:

ז’בוטינסקי 35 רמת גן, 52511.

מגדל התאומים 2, קומה 1

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף